Cześć!

Szukasz sprawdzonych, prostych i skutecznych metod na działanie ze swoimi finansami osobistymi? Trafiłeś idealnie!

Mam dla Ciebie dawkę wiedzy, pomysłów, tipów, porad, sugestii, motywacji i wsparcia w temacie budżetu domowego!

Co zapewnia Finansowy Niezbędnik?

Z największą przyjemnością przedstawiam Ci Finansowy Niezbędnik, który dostarcza:

 • rzetelną wiedzę w zakresie finansów osobistych, budżetu domowego, oszczędzania pieniędzy, planowania przyszłości, budowania swojego bezpieczeństwa finansowego,
 • sprytne #FinTips (porady finansowe),
 • bezpłatne narzędzia do prowadzenia i usprawnienia Twojego budżetu,
 • podcast finansowy – dla tych, co lubią posłuchać czegoś ciekawego i inspirującego,
 • polecane i sprawdzone produkty bankowe (konta za 0zł, dobrze oprocentowane lokaty, konta oszczędnościowe na dobrych warunkach),
 • solidną i dającą realną ochronę polisę na życie, którą uruchomisz we współpracy z profesjonalnym agentem ubezpieczeniowym.

Przygotowany przeze mnie Finansowy Niezbędnik ma za zadanie odpowiedzieć na najczęstsze potrzeby Czytelników bloga oraz zapewnić szybki, sprawny, wygodny dostęp do uporządkowanej wiedzy. To taka „pierwsza pomoc” dla Twoich finansów!

Poznasz i wdrożysz:

 1. Efektywne sposoby zarządzania budżetem (wszystkie #FinTips już czekają na odkrycie!);
 2. Pozyskasz darmowe i intuicyjne arkusze do prowadzenia budżetu domowego;
 3. Poznasz wyselekcjonowane (i zweryfikowane w praktyce!) produkty bankowe;
 4. Zadbasz o przyszłość swoją i swoich najbliższych – kompleksowa polisa ubezpieczeniowa dzięki pomocy rzetelnego doradcy ubezpieczeniowego.

Wszystko po to, by Twoja praca nad usprawnieniem budżetu i okiełznaniem Twoich finansów osobistych szła jeszcze lepiej i przynosiła oczekiwane efekty!

I, co najlepsze, masz do tego dostęp zupełnie bezpłatnie!

Jak wykorzystać Finansowy Niezbędnik?

Z Twojej strony pełna gotowość do wejścia na ścieżkę o Twoje lepsze finanse osobiste? W takim razie – startujemy!

Sięgnij po krótkie, treściwe porady finansowe

Poznaj #FinTips – Twój pierwszy punkt odniesienia, jeśli potrzebujesz działać „na już, na teraz” w kwestii swoich finansów. Które porady będą dla Ciebie najbardziej inspirujące i przemówią do Ciebie, by od razu zabrać się za usprawnianie swojego budżetu?

Sprawdź teraz!


Bezpłatne arkusze do budżetu domowego do Twojej dyspozycji

Szybko i bez zbędnych komplikacji zajmij się tworzeniem Twojego budżetu domowego. Skorzystaj ze sprawdzonych, przyjaznych i nieskomplikowanych arkuszy do zarządzania budżetem!

Wszystko okraszone jest Poradnikiem, który zawiera praktyczne wskazówki odnośnie wykorzystania tych darmowych narzędzi do budżetu domowego.

Już teraz:

 • zrób spis swoich przychodów i wydatków,
 • policz swoją wartość netto,
 • buduj, kontroluj i osiągaj swoje cele oszczędnościowe,
 • wylicz swój bezpieczny przedział rat kredytów,
 • łatwo policz kwotę, na którą najlepiej uruchomić polisę na życie,
 • … i zrób jeszcze kilka fajnych, pożytecznych działań dla Twoich finansów osobistych!

Już za niespełna minutę możesz rozpocząć pracę nad Twoim budżetem! 🙂 Nie każ arkuszom czekać zbyt długo! 😉


Podcast finansowy dla miłośników „wiedzy na słuchawkach”

Finansowy Niezbędnik to nie tylko treści pisane. Sposób na finanse oddaje do Twojej dyspozycji również podcast finansowy. Zawartość wzorowana jest na wpisach blogowych, więc śmiało możesz słuchać, bez obawy, że umkną Ci jakieś finansowe ważne kwestie.

Słuchaj tak, jak Ci wygodnie: na stronie lub poprzez Twoje ulubione portale streamingowe. Podcast czeka i chętnie zabrzmi w Twoich słuchawkach / głośnikach!


Wybierz konto za 0zł, znajdź atrakcyjne lokaty i konta oszczędnościowe

Polecane, sprawdzone, wykorzystywane przeze mnie na co dzień produkty bankowe.

Proponuję ciekawe opcje na konta za 0zł, dobre konta oszczędnościowe, lokaty na korzystnych warunkach, rozwiązania do wykorzystania w kraju i zagranicą.

Odwiedź Pasaż finansowy Sposób na finanse i nie przepłacaj już więcej za swoje konto w banku i/lub nie gimnastykuj się, aby mieć je „za zero”, bo możesz takie mieć… bez większego wysiłku!

Linki w Pasażu to tak zwane „linki afiliacyjne”, więc jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich propozycji (a warto!), to mogę za to otrzymać drobne prowizje. Zapewniam, że zostaną one spożytkowane na rozwój całego projektu tego bloga finansowego 🙂


Zabezpiecz siebie i swoich najbliższych – wybierz najlepszą polisę ubezpieczeniową

Finansowy Niezbędnik nie byłby kompletny bez zadbania o bezpieczeństwo finansowe – Twoje, jak i najważniejszych dla Ciebie osób!

Znalezienie porządnego i dającego realną ochronę ubezpieczenia nie jest wcale takie proste, jakby mogło się wydawać. Dogłębny reserach tego tematu może zająć naprawdę sporo czasu… .

Jednak nie musisz się martwić! Finansowy Niezbędnik pomoże Ci również w tej sprawie! Zapytasz – jak? W najlepszy możliwy i ułatwiający życie sposób – podrzucając Ci możliwość szybkiego, wygodnego kontaktu z zaufanym i sprawdzonym (tak, również przeze mnie!) agentem ubezpieczeniowym!

Zapewniam, że Pan Mieszko Jaroniewski to ekspert w swoim fachu. Wcale się nie zdziwię, gdy Ty zdziwisz się, jakie cuda w kwestii polis potrafi wyczarować! Przekonaj się już teraz i załatw sobie kompleksowe ubezpieczenie na życie!


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na wykorzystanie udostępnionych danych:

FAQ – Finansowy Niezbędnik

Jestem w pełni przekonany, że TAK!

Finansowy Niezbędnik pomoże Ci zabrać się za porządkowanie i usprawnianie Twoich finansów osobistych. Znajdziesz w nim inspirujące porady, konkretne i wartościowe treści, pomysły na poprawę budżetu do zastosowania "od zaraz"... i wiele, wiele więcej 🙂

Oczywiście! Nie ma żadnych opłat za korzystanie z wiedzy zawartej w Finansowym Niezbędniku. Pozostałe treści również są dostępne bezpłatnie.

Natomiast na stronie mogą znajdować się linki afiliacyjne - jeśli z nich skorzystasz otrzymam dodatkowe wynagrodzenie, jednak to w żadnej sposób nie generuje dodatkowych kosztów dla Ciebie!

Cały blog Sposób na finanse wypełniony jest treściami w zakresie finansów osobistych, oszczędzania pieniędzy, kontrolowania budżetu domowego itp. Oczywiście nie ma konieczności, by korzystać ze wszystkich wskazówek.

Pamiętaj, że to Ty ostatecznie decydujesz jakie kroki podejmiesz i w jaki sposób przeprowadzisz prace ze swoimi finansami. Mam nadzieję, że blog zapewni Ci wystarczająco cennych podpowiedzi, inspiracji i energii do działania!

Jak najbardziej jest taka możliwość! Jest to oczywiście w pełni dobrowolne. Opcji jest kilka:

 • przekaż wieści o blogu na swoich profilach społecznościowych,
 • zostaw komentarz pod postem na blogu,
 • zaobserwuj profile społecznościowe bloga: FB, Twitter,
 • zapisz się na Newsletter bloga,
 • skorzystaj z polecanych przeze mnie produktów (linki afiliacyjne),
 • możesz również postawić mi wirtualną kawę:  postaw mi wirtualną kawę w buycoffee.to

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję 🙂