Cześć!

Witam Cię serdecznie na moim blogu związanym z finansami osobistymi.

Mam na imię Adam, jestem osobą, która interesuje się finansami i skutecznymi metodami zarządzania pieniędzmi.

Ufam, że dzięki dobremu podejściu, konsekwencji i jasno wytyczonym celom, można osiągnąć wolność finansową (opcja najbardziej pożądana!). A przynajmniej na tyle polepszyć swoje finanse, by jak najbardziej się do niej zbliżyć.

Finanse to moja pasja i na bieżąco zdobywam nową wiedzę w tym zakresie. Wszelkie zawarte na tym blogu informacje opieram na swoim doświadczeniu, przeżyciach, wnioskach oraz nieustannie poszerzanej wiedzy finansowej.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Sam obecnie jestem na początku swojej drogi do wolności finansowej. Nieustannie staram się polepszać swoje finanse, lepiej nimi zarządzać, gromadzić oszczędności, a z czasem przejść do planowania inwestycji z nadwyżek.

Na blogu chcę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z obranej przeze mnie drogi do finansowej wolności. Chcę, byście tą drogą razem ze mną podążali, na bieżąco polepszali swoje finanse i odnajdowali w tym satysfakcję, tak jak i ja robię to na co dzień.

Na blogu stawiam na szczerość, przejrzystość i prostotę prezentowanych treści. Ma się dobrze czytać, dawać do myślenia, zachęcać, motywować do działania.

Prywatnie jestem mężem i ojcem jednego dziecka. Mieszkamy pod Wrocławiem w mieszkaniu zakupionym na kredyt. Pracujemy wraz z Żoną na umowy o pracę. Nasz miesięczny budżet oscyluje w okolicach 7000zł netto miesięcznie. Na bieżąco staramy się tak planować finanse, by zabezpieczyć nasze bieżące potrzeby oraz uzyskać oszczędności na wyznaczone cele. Więcej o tym oczywiście na blogu w kolejnych wpisach.

Zachęcam Cię do zapoznania się ze spisem treści. Kontynuuj tą finansową podróż ku poprawionym finansom wraz ze mną.

Możesz również wyszukać artykuły wedle interesującej Cię kategorii:

A dla tych, co wolą w wolnej chwili posłuchać podcastów, zamiast czytać wpisy, polecam podcast o finansach.

Będzie mi miło, gdy odezwiesz się do mnie ze swoimi uwagami, spostrzeżeniami, przemyśleniami, swoją historią. Obiecuję, iż będę starał się przeczytać każdą wiadomość i, w miarę możliwości, odesłać odpowiedź 🙂 .

Zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam i życzę radości z polepszania swoich finansów!

PS. Prezentowane na blogu treści okazały się dla Ciebie przydatne? Możesz wspomóc dalszy rozwój bloga – z góry dziękuję za każdą wpłatę! 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to