Press "Enter" to skip to content

O blogu

Cześć!

Witam Cię serdecznie na moim blogu związanym z finansami osobistymi.

Mam na imię Adam, jestem osobą, która interesuje się finansami i skutecznymi metodami zarządzania pieniędzmi. Ufam, że dzięki dobremu podejściu, konsekwencji i jasno wytyczonym celom, można osiągnąć wolność finansową (opcja najbardziej pożądana!). A przynajmniej na
tyle polepszyć swoje finanse, by jak najbardziej się do niej zbliżyć.

Pragnę podkreślić, iż nie jestem ekspertem z dziedziny finansów. Wszelkie zawarte na tym blogu
informacje opieram na swoim doświadczeniu, przeżyciach, wnioskach oraz nieustannie poszerzanej wiedzy finansowej.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Sam obecnie jestem na początku swojej drogi do wolności finansowej. Nieustannie staram się polepszać swoje finanse, lepiej nimi zarządzać, gromadzić
oszczędności, a z czasem przejść do planowania inwestycji z nadwyżek.

Jednakże ten blog z założenia ma pomóc mi podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z obranej przeze mnie drogi do finansowej wolności. Chcę, byście tą drogą razem ze mną podążali, na bieżąco polepszali swoje finanse i odnajdowali w tym satysfakcję, tak jak i ja robię to na co dzień.

Na blogu stawiam na szczerość, przejrzystość i prostotę prezentowanych treści. Ma się dobrze czytać, dawać do myślenia, zachęcać, motywować do działania.

Prywatnie jestem mężem i ojcem jednego dziecka. Mieszkamy pod Wrocławiem w mieszkaniu zakupionym na kredyt. Pracujemy wraz z Żoną na umowy o pracę. Nasz miesięczny budżet oscyluje w okolicach 5200zł-5600zł netto miesięcznie. Na bieżąco staramy się tak planować finanse, by zabezpieczyć nasze bieżące potrzeby oraz uzyskać oszczędności na wyznaczone cele. Więcej o tym oczywiście na blogu w kolejnych wpisach.

Zachęcam Cię do zapoznania się ze spisem treści. Kontynuuj tą finansową podróż ku
poprawionym finansom wraz ze mną.

Będzie mi miło, gdy odezwiesz się do mnie ze swoimi uwagami, spostrzeżeniami, przemyśleniami, swoją historią. Obiecuję, iż będę starał się każdą wiadomość przeczytać, choć pewnie nie na każdą uda mi się odpowiedzieć. Zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam i życzę radości z polepszania swoich finansów!