Press "Enter" to skip to content

Podcast o finansach

Teraz Sposób na finanse jest dostępny dla Ciebie wszędzie! Wolisz słuchać niż czytać? Wygodniej Ci zapoznawać się z materiałami audio w dogodnym dla Ciebie momencie? Podcast o finansach Sposób na finanse jest właśnie dla Ciebie!

Poszerzaj swoją wiedzę odnośnie finansów, budżetu domowego, oszczędzania pieniędzy, zabezpieczenia swojej teraźniejszości i przyszłości… to podcast o finansach dla Ciebie, wszystko dosłownie „na wyciągnięcie ucha”!

Zapraszam do słuchania. Liczę, iż podcast o finansach Sposób na finanse da Ci potrzebną wiedzę oraz motywację do działania z Twoimi finansami na co dzień.

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ten podcast o finansach oraz móc sprawniej i prościej zastosować zamieszczone w nim rady, polecam pobrać bezpłatne i proste narzędzia, które pomogą Ci okiełznać Twój budżet domowy.

Jeżeli masz pytania lub pomysły na kolejny odcinek podcastu – nie wahaj się skorzystać z możliwości kontaktu ze mną!

Podcast o finansach – skorzystaj i podaj dalej!

Podobają Ci się prezentowane treści i sądzisz, że nie tylko Ty możesz wynieść z nich korzyści i cenną wiedzę? Będę wdzięczny za przekazanie informacji o tym podcaście dalej! Podziel się linkiem (https://anchor.fm/sposobnafinanse) na swoim profilu na Facebooku lub Twitterze. Dla Ciebie to jedno kliknięcie, a dla mnie ogromna pomoc. Dzięki i przybijam wirtualną piątkę!

Poniżej prezentuję listę odcinków podcastu, w kolejności ich powstawania.

#1 Jak poprawić finanse?

#2 Skąd pomysł na planowanie budżetu?

#3 Czy warto się ubezpieczać?

#4 Hierarchia wydatków

#5 Czy warto się zadłużać?

Kolejne odcinki będą pojawiały się na bieżąco, zapraszam do śledzenia nowości o podcaście poprzez Newsletter, profil na Facebooku czy też profil na Twitterze.